Mă, nu ştiu ce să cred! După poza de mai jos aş crede că Băsescu e disperat după Geoană, aş zice chiar că îl vede numai pe Geoană în faţa ochilor!
Dar realitatea arată contrariul Geoană şi Co. trăiesc numai pentru înlăturarea răului suprem.
Sursa imaginii.
Dar realitatea arată contrariul Geoană şi Co. trăiesc numai pentru înlăturarea răului suprem.
Sursa imaginii.
Ce or sa faca toti astia, nenica, dupa ce Basescu nu va mai fi presedinte, ca-i lasa fara obiectu' muncii? Programe politice, doctrine, idei? Vax! In afara de "Jos Basescu!", sa dai cu tunu si nu gasesti altceva la vreunul dintre candidati.
RăspundețiȘtergerePai cum am mai spus intr-un post mai demult.Daca nu o sa iasa Base presedinte Badea o sa-si piarda painea, nu o sa mai aiba pentru ce trai.Ciutacu o sa poata pleca linistit in Congo printre maimulte unde-i este locul.
RăspundețiȘtergereMulti pentru asta triesc lunile astea, doar sa-l inlature pe Base ca sa poata ei "ciordi" cat mai mult!
Mai stii...?foarte posibil:))
RăspundețiȘtergereMai stii...?foarte posibil:))
RăspundețiȘtergere