După un întreg an plin de muncă şi sudoare (ce glumă)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhz2O3mDVV3MLHc0Ap_r7vQmX0_UOebNaq5157ovT6uu2RDUWpxeqqmZ0kmk7H1fM9Ze6sS6gSidnbj9ch7N0oni-pYaD14STlvOIKOWGJN07P9qI5vCRlEi4kgvYD7grzZU7vfg85YuYw/s200/30.jpg) |
Click pentru mărire |
toţi trebuie să sărbătorim 1 Mai, Ziua Muncii. Trebuie să mergem la un grătar, să bem o bere, chiar şi cei mai mici trebuie învăţaţi cu berea ca să reziste cât mai mult la băutură când vor creşte mari.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYUjeEUVfmErjN8nUwtvV7iiSe_9rTQTnJQiv-0Cn42i_nvtz61gJHl-HstcI3hKbyDZ7q_W7McTIVhXabyCb5p6mtGBNL3fGXgzEGNCOTVsVKnbGpd0goeSpF9nMX92R-bCKhcJYNglU/s200/25.jpg) |
Click pentru mărire |
Unii se duc spre munte unde o să facă mici la grătar, alţii la malul mării să se drogheze şi să se facă muci de beţi şi să facă sex nebun. Distracţia e la maxim, la fel şi munţii de gunoaie!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiftY8Fe3RMkPmMJPvJEUe8AmCGJJaq4zUj0XkVMF4-cCBBhZ7EmfaDBVyX3HStxPRh8sbM9FAAXt4ss-mRUONmz6xkFri4BLEP7_zaxQ8liV1jurkamfnK-l8veGcLAV6InBywi4b5Ifs/s200/37.jpg) |
Click pentru mărire |
După toată această distracţie, băutură şi femei trebuie ca românul să se şi mai odihnească.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhbPaqgaJdC6Zy8RmvwZEQ8TLXHaekBwBJCIFJfo3yZwRCEX5LMCpOpkJwIsw8S7bhy5cf9Kjs9IOjNC9e3UzHX77y2Cf9WOd8pcHel0UjZrleMOGJvLtox6kHSSmrn23G_x60dfx4PTlA/s200/brake1.jpg) |
Click pentru mărire |
Ce tot atâta muncă, muncă, muncă? Omul mai trebuie să se şi distreze şi să se relaxeze!